Н. І. Петришинець, вчитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.
Червоне Гайворонського району Кіровоградської області
Краса природи відіграє велику роль у вихованні дитини.
Вона виховує в душі здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей,
явищ, порухи серця.
В. О.
Сухомлинський
SAVE OUR
NATURE! (ЗБЕРЕЖЕМО НАШУ
ПРИРОДУ)
(урок мислення
серед природи для 5 класу)
Мета:
навчальна: узагальнити, закріпити знання
лексики по темі «Погода» і «Пори року».
розвивальна :
розвивати навички вживання усного мовлення з даної теми; розвивати навички
самостійної роботи; удосконалювати комунікативні навички; розвивати навички
монологічного мовлення .
виховна: виховувати добре ставлення до
природи та оточуючих
людей.
Обладнання: комп'ютер, ММП, оформлення кластерів «Природа», листочки зі
словами, квіточки, корзинка.
Технології: комунікативна, здоров'язберігаючих.
Форми роботи: відпрацювання навичок аудіювання, практика говоріння.
Методи роботи: метод презентацій, метод асоціацій, складання сінквейна,
бесіда, римування, метод 3-х слів.
Хід уроку
I. Організаційна
частина уроку.
1. Привітання.
T: Good morning , dear children!
Ps: Good morning, teacher!
T: Nice to see you today! It’s a nice day today!
Ps: Nice to see you, too.
T: Take your seats, please.
2. Введення в іншомовну атмосферу.
T: How are you, Rima?
P: I’m
fine, thanks.
T: How are
you, Liza?
P: I’m OK, thanks.
T: How is your
mother Max?
P: She’s
OK.
T: How is
your father Ira?
P: He’s
wonderful.
T: How is
your brother Olya?
P: He’s fine.
T: Children,
who can help me. What season is it now?
P: It’s spring
ІІ. Повідомлення теми уроку.
(На дошці написані 3 окремих слова,
які повинні візуально запам'ятати учні, а в кінці уроку поповнити свій
словниковий запас по темі.)
Nature
beautiful save
T: So, today we speak about our beautiful nature (вчитель показує на слова написані на
дошці). We’ll
repeat months, weather and just enjoy our nature as it is very beautiful. We
should save it!
Repeat these words after me.
IIІ. Основна частина уроку
Мовна зарядка
Діти
з допомогою
учителя хором говорять речівку.
Summer, autumn, winter, spring
We can study, play and sing.
In winter I can ski and skate,
In spring I ride a bike and play.
Summer holidays are cool.
In autumn children go to school.
1.
a) складання сінквейна
I can run and jump I can play snowballs, ski and skate
Hot and sunny Snowy, frosty and cold
June, July, August December, January, February
Summer Winter
Nature
Autumn Spring
September, October, November March, April, May
Rainy, cloudy and cold Rainy, windy and warm
I can go to school and stay at home I can ride a bike and play football
I can run and jump I can play snowballs, ski and skate
Hot and sunny Snowy, frosty and cold
June, July, August December, January, February
Summer Winter
Nature
Autumn Spring
September, October, November March, April, May
Rainy, cloudy and cold Rainy, windy and warm
I can go to school and stay at home I can ride a bike and play football
б) 2 учні, використовуючи сінквейни
описують пору року.
2. Фізкультхвилинка «If you are happy, clap your hands»
(Діти разом з учителем виконують вправи з підтримкою відео)
3. Робота з лексичними одиницями, заснована на методі асоціацій .
(Діти переглядають презентацію, на якій з'являються слайди
про літо без коментарів, вчитель коментує, а діти сприймають на слух мова
вчителя і асоціюють слова з побаченими картинками на слайді)
It is summer now. June, July and
August are the summer months. It is usually hot and sunny in summer. The trees
and the grass are green . The sun shines brightly. The birds sing. The sky
isblue. There are some white clouds. The children can play football and
ride a bike.
Медіасупровід – презентація на тему « Summer».
б) вчитель пропонує дітям скласти
сінквейна до слова summer.
• Summer
• 2 будь-яких прислівники (яка
погода влітку?)
• 2 будь-яких дієслова (що я можу
робити влітку?)
4.
Опис весняної
погоди на вулиці.
(Учитель виходить з дітьми на вулицю)
а) Бесіда.
What season is it now?
What are the spring months?
What can you see in the sky?
What is the weather like now?
What colors are the trees (leaves, the sky, the sun…..) in spring?
б) Завдання «Зроби комплімент весні ».
(Заздалегідь на кущику вчитель має
листочки з паперу, які збирають учні і роблять комплімент осені, прочитавши
англійське слово і переклавши його на українську
мову)
III Заключна
частина уроку.
1. Підбиття підсумків.
Учитель просить дітей зібрати в
кошик листя з дерев: маленькі - якщо урок їм сподобався, було цікаво і багато
нового, корисного, а великі листочки - якщо урок не сподобався, був не цікавим.
2. Рефлексія.
- Сьогодні на уроці я навчився ...
- Мені було цікаво…
- Мені було важко ...
- Урок змусив мене задуматися ...
- Мене здивувало ...
Домашнє завдання.
Описати улюблену пору року.
Список використаних джерел
4. Журнал "Іноземні
мови в навчальних закладах».
Немає коментарів:
Дописати коментар